Jak Ziemia na Ziemi

Jak Blog na Blogu

#
#
Brat 14.12.2020

Po pierwsze: kwota pożyczki

Polecane: ByBit jak grać

Bank Safaricom nie oferuje srebrnej kuli i możesz liczyć na wiele różnych produktów. Bardzo łatwo jest stracić oszczędności, ale jeśli wiesz, czego szukać w ofercie banku, będziesz mógł wybrać odpowiedni dla siebie kredyt.

Każda firma pożyczkowa ma własne regulacje i ograniczenia, ale jedno jest pewne - każda firma wymaga podpisu na wniosku.

  • Przedstawiamy krótki poradnik ułatwiający wybór kredytu.
  • Po pierwsze: koszt

To bardzo ważny czynnik. W przypadku kredytu gotówkowego koszt kredytu jest zwykle doliczany do kosztu kredytu, dzięki czemu tracisz trochę czasu, wybierając kredyt z miesięczną ratą.

Oprocentowanie pierwszej pożyczki jest dość wysokie. Warto zaznaczyć, że tego typu pożyczki są również dostępne w internecie, ale oprocentowanie pożyczek bez zaświadczeń jest wyższe.

Kredyt gotówkowy w innym banku wyróżnia się na tle innych ofert, które na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie jak te opisane w tym artykule. Jednak jeśli przyjrzeć się im bliżej, pojawiają się różnice.

Po pierwsze: kwota pożyczki

Oferta usługi pożyczki internetowej polega na tym, że za zgodą dyrektora banku można wziąć pożyczkę gotówkową w wysokości do stu tysięcy złotych. Oznacza to, że firma jest w stanie ocenić zdolność kredytową.

W praktyce oznacza to, że firma pożyczkowa będzie wiedziała o Twojej zdolności kredytowej tylko wtedy, gdy bank będzie tego wymagał do weryfikacji zdolności kredytowej. W przypadku niewywiązania się z płatności bank prześle Ci e-mail z kwotą pożyczki i terminem spłaty. Jeśli nie odpowiesz na e-mail, komornik na Twoje żądanie zadzwoni do banku i zostanie ustalona wysokość pożyczki.

Kredyt gotówkowy w banku wyróżnia się na tle innych ofert kwotą kredytu. Z punktu widzenia oferty firmy pożyczkowej oznacza to, że pożyczka będzie równie dobra jak pożyczka gotówkowa w innym banku.

Następnie jest kwestia dokumentacji. Czy wystarczy powiedzieć, że firma podaje pełne informacje o umowie pożyczki? To nie może być całkowicie prawdziwe. Istnieją firmy, które dostarczają tylko częściowe informacje, niekompletne umowy i / lub nielegalne luki. Następnie jest kwestia ubezpieczenia. Czy można wziąć pożyczkę bez ubezpieczenia? Powinno to być możliwe, ale tak nie jest. Są firmy, które zapewniają kompletną i przejrzystą polisę ubezpieczeniową i to powinno wystarczyć dla większości ludzi. Należy jednak pamiętać, że firma nie musi Ci mówić, ile możesz pożyczyć, bo możesz to pożyczyć od firmy ubezpieczeniowej.

Następnie jest kwestia kar. Czy to jest dobre dla biznesu? Pamiętajmy, że pożyczka to pożyczka, a kary za zwłokę są takie same dla banków i dla firmy pożyczkowej. Jeśli więc chcesz wziąć pożyczkę, która nie da Ci dodatkowego zysku, nie możesz tego zrobić.

Skomplikowane procedury

To, co sprawia, że ​​porównywarka jest tak atrakcyjna, to możliwość porównania kredytów w bardzo uproszczony sposób. Wynika to z faktu, że komparator nie jest agencją zewnętrzną, ale pracownikiem banku. Oznacza to, że strona porównawcza może służyć jako punkt odniesienia. Należy jednak pamiętać, że porównywarka jest dokumentem wstępnym i sam bank nie podejmuje ostatecznej decyzji. Strona porównawcza powinna być punktem wyjścia, ale należy traktować ją z przymrużeniem oka. Witryny porównawcze różnych witryn porównawczych często zawierają niejasności i zawsze istnieje duża szansa, że ​​porównanie zostanie źle zrozumiane.

Punktem wyjścia powinna być porównywarka kredytów. To nie powinna być ostateczna odpowiedź. Oferta, która da Ci lepszy wynik niż porównywarka, nie jest ofertą. Oferta to porównanie ofert dwóch firm w danym przedziale cenowym. Oferta to porównanie ofert dwóch firm w różnych cenach. Oferta to porównanie ofert dwóch firm o tej samej porze dnia. Oferta to porównanie trzech lub czterech firm. Porównań jest wiele, a najważniejszymi kryteriami do porównań są wysokość prowizji, opłat dodatkowych oraz kwoty kredytu.

Jak wybrać porównywarkę?

Istnieje kilka porównań, które można wybrać z dużą dokładnością. Musimy jednak mieć świadomość, że porównanie jest ulicą dwukierunkową. Porównywarka internetowa nie jest substytutem dla kompleksowego porównania, ponieważ kompleksowe porównanie można uzyskać tylko za pomocą porównania firm. Porównanie dwóch lub trzech firm zwykle nie jest możliwe, ponieważ porównywarki różnią się w kilku punktach.

Porównania przybierają różne formy. Najważniejsze są te, które można określić jako "uczciwe". Tego typu porównania pozwalają na wykluczenie nieistotnych zmiennych i wyznaczenie grup porównawczych na podstawie kryteriów, których nie da się łatwo wykluczyć

Polecane: pożyczki bez bik krd

Tagi: inwestycje,